Mar 11

Lucja Krauss 

Karolina Ziminowicz 

09.03.2014

polski

02:05:48

PPHU "Majo"

 

 

 

Opis:

Poznajcie niesamowite przygody Mo oraz jego przyjaciół! Ten maleńki , mieszkający w bucie piesek, wraz z całą zgrają swoich wyjątkowych przyjaciół przygotował dla Was tysiące niespodzianek! Czy gołąb Fru znajdzie lekarstwo na miłość? Kto wymyśli sposób na okropną Ciotkę Anetę? Czy z pomocą przyjaciół , motylicy Gracji uda się pokonać lęk przed lataniem? Czy zaginiony Kudłacz w końcu powróci do domu? Dlaczego wymarzone zabawki nie zawsze dają szczęście?
Seria pt. Mo i Przyjaciele porusza wiele spraw zajmujących ważne miejsce w życiu każdego dziecka i jego rodziców. Pierwsza miłość, tęsknota za kimś bliskim, lęk, rola wyobraźni oraz twórczego spędzania czasu, radzenie sobie z trudną sztuką oczekiwania czy uczuciem antypatii, a także marzenia o rzeczach materialnych – to tylko niektóre z nich.
Niezwykłe przygody Mo to nie tylko 9 wciągających historii. To także olbrzymia „kopalnia wiedzy” o przyjaźni, wzajemnej współpracy, miłości rodziny i prawdziwie ludzkich emocjach. A wszystko to doprawione szczyptą poczucia humoru i refleksji. Bajki nie zawierają scen przemocy i przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-12 lat.

Lista / kolejność bajek:
1. Na dobry początek
2. Fru się zakochał
3. Śledztwo
4. Ciotka Aneta mus zniknąć!
5. Łódki
6. Gracja nie poleci
7. Tajemnica cytrynowych babeczek
8. Myślisz – masz!
9. Nigdy się nie doczekam!

 

Autor admin

Komentarze wyłączone.